Katalogový list č. ELKAOS1979868
| Název: | Kovová ochranná hadice s pláštěm SILVYN LTP 20 / 16.0X21.1 BK 50M LAPP 61805430 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1979868 |
| EAN: | 3674326873043 |
| Kód dodavatele: | 61805430 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Poloměr ohybu (pevně): | 65 mm |
| Vnější průměr: | 21,1 mm |
| Jmenovitý průměr: | 16 mm |
| Produktová řada: | SILVYN LTP |
| Pracovní teplota: | -20-105 °C |
| Hmotnost: | 410 kg/m |