Katalogový list č. ELKAOS1979867
| Název: | Kovová ochranná hadice s pláštěm SILVYN LTP 16 / 12.6X17.8 BK 50M LAPP 61805420 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1979867 |
| EAN: | 3520813184799 |
| Kód dodavatele: | 61805420 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Poloměr ohybu (pevně): | 45 mm |
| Produktová řada: | SILVYN LTP |
| Vnější průměr: | 17,8 mm |
| Jmenovitý průměr: | 12,6 mm |
| Pracovní teplota: | -20-105 °C |
| Hmotnost: | 323,4 kg/m |