Katalogový list č. ELKAOS1979866
| Název: | Kovová ochranná hadice s pláštěm SILVYN LTP 12 / 10.0X14.2 BK 50M LAPP 61805410 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1979866 |
| EAN: | 3537919620632 |
| Kód dodavatele: | 61805410 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Poloměr ohybu (pevně): | 40 mm |
| Jmenovitý průměr: | 10 mm |
| Produktová řada: | SILVYN LTP |
| Vnější průměr: | 14,2 mm |
| Pracovní teplota: | -20-105 °C |
| Hmotnost: | 217,6 kg/m |