Katalogový list č. ELKAOS1979537
| Název: | Kovová ochranná hadice s pláštěm SILVYN LCCH-2 50/48.4X55 BK 10M LAPP 61804799 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1979537 |
| EAN: | 3174229041315 |
| Kód dodavatele: | 61804799 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Vnější průměr: | 55 mm |
| Poloměr ohybu (pevně): | 90 mm |
| Produktová řada: | SILVYN LCCH-2 |
| Pracovní teplota: | -25-90 °C |
| Hmotnost: | 1211,48 kg/m |