Katalogový list č. ELKAOS1979532
| Název: | Kovová ochranná hadice s pláštěm SILVYN LCCH-2 16/13X17 BK 25M LAPP 61804794 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1979532 |
| EAN: | 3158237503416 |
| Kód dodavatele: | 61804794 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Poloměr ohybu (pevně): | 40 mm |
| Produktová řada: | SILVYN LCCH-2 |
| Pracovní teplota: | -25-90 °C |
| Vnější průměr: | 17,1 mm |
| Hmotnost: | 232,96 kg/m |