Katalogový list č. ELKAOS1979531
| Název: | Kovová ochranná hadice s pláštěm SILVYN LCCH-2 12/10.2X14 BK 25M LAPP 61804793 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1979531 |
| EAN: | 3680842462807 |
| Kód dodavatele: | 61804793 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Poloměr ohybu (pevně): | 30 mm |
| Produktová řada: | SILVYN LCCH-2 |
| Pracovní teplota: | -25-90 °C |
| Vnější průměr: | 14,2 mm |
| Hmotnost: | 198 kg/m |