Katalogový list č. ELKAOS1979527
| Název: | Kovová ochranná hadice s pláštěm SILVYN LCC-2 75/70.0X79.0 BK 10M LAPP 61804787 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1979527 |
| EAN: | 3042678068774 |
| Kód dodavatele: | 61804787 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Vnější průměr: | 79 mm |
| Poloměr ohybu (pevně): | 150 mm |
| Produktová řada: | SILVYN LCC-2 |
| Pracovní teplota: | -15-70 °C |
| Hmotnost: | 1200 kg/m |