Katalogový list č. ELKAOS1979513
| Název: | Kovová ochranná hadice s pláštěm SILVYN LCC-2 40/37.6X44.5 BK 10M LAPP 61804762 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1979513 |
| EAN: | 3246135068745 |
| Kód dodavatele: | 61804762 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Poloměr ohybu (pevně): | 80 mm |
| Produktová řada: | SILVYN LCC-2 |
| Pracovní teplota: | -15-70 °C |
| Vnější průměr: | 44,5 mm |
| Hmotnost: | 1040 kg/m |