Katalogový list č. ELKAOS1979498
| Název: | Kovová ochranná hadice s pláštěm SILVYN LCC-2 25/21.1X26 BK 30M LAPP 61804742 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1979498 |
| EAN: | 3660921780718 |
| Kód dodavatele: | 61804742 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Vnější průměr: | 26 mm |
| Poloměr ohybu (pevně): | 55 mm |
| Produktová řada: | SILVYN LCC-2 |
| Pracovní teplota: | -15-70 °C |
| Hmotnost: | 402,3 kg/m |