Katalogový list č. ELKAOS1979491
| Název: | Kovová ochranná hadice s pláštěm SILVYN LCC-2 20/16.9X21.5 BK 30M LAPP 61804732 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1979491 |
| EAN: | 3026033703975 |
| Kód dodavatele: | 61804732 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Vnější průměr: | 21,5 mm |
| Poloměr ohybu (pevně): | 45 mm |
| Produktová řada: | SILVYN LCC-2 |
| Pracovní teplota: | -15-70 °C |
| Hmotnost: | 339,9 kg/m |