Katalogový list č. ELKAOS1979483
| Název: | Kovová ochranná hadice s pláštěm SILVYN LCC-2 16/13X17 BK 30M LAPP 61804722 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1979483 |
| EAN: | 3421540544705 |
| Kód dodavatele: | 61804722 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Vnější průměr: | 17 mm |
| Poloměr ohybu (pevně): | 40 mm |
| Produktová řada: | SILVYN LCC-2 |
| Pracovní teplota: | -15-70 °C |
| Hmotnost: | 250,33 kg/m |