Katalogový list č. ELKAOS1979404
| Název: | Ochranná hadice s jednoduše falcovým profilem SILVYN SSU 32/28.1X32.0 10M |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1979404 |
| EAN: | 3364428909619 |
| Kód dodavatele: | 61804638 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Vnější průměr: | 32 mm |
| Poloměr ohybu (pevně): | 60 mm |
| Produktová řada: | SILVYN SSU |
| Pracovní teplota: | -100-300 °C |
| Hmotnost: | 480 kg/m |