Katalogový list č. ELKAOS1979400
| Název: | Ochranná hadice s jednoduše falcovým profilem SILVYN SSU 20/16.9X20.5 25M |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1979400 |
| EAN: | 3742991380163 |
| Kód dodavatele: | 61804634 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Vnější průměr: | 20,5 mm |
| Poloměr ohybu (pevně): | 45 mm |
| Produktová řada: | SILVYN SSU |
| Pracovní teplota: | -100-300 °C |
| Hmotnost: | 320 kg/m |