Katalogový list č. ELKAOS1979397
| Název: | Ochranná hadice s jednoduše falcovým profilem SILVYN SSU 10/6.8X9.0 25M 61804631 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1979397 |
| EAN: | 3173157636181 |
| Kód dodavatele: | 61804631 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Vnější průměr: | 9 mm |
| Poloměr ohybu (pevně): | 25 mm |
| Produktová řada: | SILVYN SSU |
| Pracovní teplota: | -100-300 °C |
| Hmotnost: | 100 kg/m |