Katalogový list č. ELKAOS1979395
| Název: | Ochranná hadice s jednoduše falcovým profilem SILVYN SSU 63/57.5X62.5 10M |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1979395 |
| EAN: | 3619651857436 |
| Kód dodavatele: | 61804629 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Poloměr ohybu (pevně): | 115 mm |
| Produktová řada: | SILVYN SSU |
| Hmotnost: | 800 kg/m |
| Pracovní teplota: | -100-300 °C |
| Vnější průměr: | 62,5 mm |