Katalogový list č. ELKAOS1979393
| Název: | Ochranná hadice s jednoduše falcovým profilem SILVYN SSU 40/37.6X42.5 25M |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1979393 |
| EAN: | 3274517362198 |
| Kód dodavatele: | 61804627 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Vnější průměr: | 42,5 mm |
| Poloměr ohybu (pevně): | 80 mm |
| Produktová řada: | SILVYN SSU |
| Pracovní teplota: | -100-300 °C |
| Hmotnost: | 590 kg/m |