Katalogový list č. ELKAOS1979380
| Název: | Ochranná hadice s jednoduše falcovým profilem SILVYN SSUE 32/27.8X31.7 25M |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1979380 |
| EAN: | 3473756908215 |
| Kód dodavatele: | 61804605 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Poloměr ohybu (pevně): | 70 mm |
| Vnější průměr: | 31,7 mm |
| Produktová řada: | SILVYN SSUE |
| Pracovní teplota: | -100-400 °C |
| Hmotnost: | 430,56 kg/m |