Katalogový list č. ELKAOS1979379
| Název: | Ochranná hadice s jednoduše falcovým profilem SILVYN SSUE 25/20.9X24.3 25M |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1979379 |
| EAN: | 3125013879157 |
| Kód dodavatele: | 61804604 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Poloměr ohybu (pevně): | 55 mm |
| Produktová řada: | SILVYN SSUE |
| Pracovní teplota: | -100-400 °C |
| Vnější průměr: | 24,3 mm |
| Hmotnost: | 288,16 kg/m |