Katalogový list č. ELKAOS1979378
| Název: | Ochranná hadice s jednoduše falcovým profilem SILVYN SSUE 20/16.9X20.4 25M |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1979378 |
| EAN: | 3286401625357 |
| Kód dodavatele: | 61804603 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Vnější průměr: | 20,4 mm |
| Poloměr ohybu (pevně): | 45 mm |
| Produktová řada: | SILVYN SSUE |
| Pracovní teplota: | -100-400 °C |
| Hmotnost: | 227,72 kg/m |