Katalogový list č. ELKAOS1979377
| Název: | Ochranná hadice s jednoduše falcovým profilem SILVYN SSUE 16/12.9X16.4 25M |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1979377 |
| EAN: | 3059721120204 |
| Kód dodavatele: | 61804602 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Vnější průměr: | 16,4 mm |
| Poloměr ohybu (pevně): | 40 mm |
| Produktová řada: | SILVYN SSUE |
| Pracovní teplota: | -100-400 °C |
| Hmotnost: | 182,4 kg/m |