Katalogový list č. ELKAOS1979082
| Název: | Paralelně drážkovaná ochranná hadice FIPLOCK HPAF 29/28.3X34.7 GY 50M 61803939 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1979082 |
| EAN: | 3146115989551 |
| Kód dodavatele: | 61803939 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Barva: | šedá |
| Poloměr ohybu (pevně): | 55 mm |
| Vnější průměr: | 34,7 mm |
| Uzavíratelné (dvoudílné): | ne |
| Olejiodolné: | ano |
| Pracovní teplota: | -45-120 °C |
| Produktová řada: | FIPLOCK HPAF |