Katalogový list č. ELKAOS1979079
| Název: | Paralelně drážkovaná ochranná hadice FIPLOCK HPAF 48/46.7X54.2 BK 25M 61803936 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1979079 |
| EAN: | 3482070679954 |
| Kód dodavatele: | 61803936 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Barva: | černá |
| Vnější průměr: | 54,2 mm |
| Poloměr ohybu (pevně): | 70 mm |
| Uzavíratelné (dvoudílné): | ne |
| Olejiodolné: | ano |
| Pracovní teplota: | -45-120 °C |
| Produktová řada: | FIPLOCK HPAF |