Katalogový list č. ELKAOS1979074
| Název: | Paralelně drážkovaná ochranná hadice FIPLOCK FPAF 125/126.5X146.5 GY 10M |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1979074 |
| EAN: | 3640679179200 |
| Kód dodavatele: | 61803931 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Barva: | šedá |
| Uzavíratelné (dvoudílné): | ne |
| Vnější průměr: | 146,5 mm |
| Poloměr ohybu (pevně): | 380 mm |
| Olejiodolné: | ano |
| Pracovní teplota: | -45-120 °C |
| Produktová řada: | FIPLOCK FPAF |