Katalogový list č. ELKAOS1979068
| Název: | Paralelně drážkovaná ochranná hadice FIPLOCK FPAF 29/28.3X34.5 GY 50M 61803925 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1979068 |
| EAN: | 3451903806003 |
| Kód dodavatele: | 61803925 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Barva: | šedá |
| Vnější průměr: | 34,5 mm |
| Poloměr ohybu (pevně): | 50 mm |
| Uzavíratelné (dvoudílné): | ne |
| Olejiodolné: | ano |
| Pracovní teplota: | -45-120 °C |
| Produktová řada: | FIPLOCK FPAF |