Katalogový list č. ELKAOS1979066
| Název: | Paralelně drážkovaná ochranná hadice FIPLOCK FPAF 17/16.1X21.1 GY 50M 61803923 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1979066 |
| EAN: | 3520977065149 |
| Kód dodavatele: | 61803923 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Barva: | šedá |
| Poloměr ohybu (pevně): | 35 mm |
| Vnější průměr: | 21,1 mm |
| Uzavíratelné (dvoudílné): | ne |
| Olejiodolné: | ano |
| Pracovní teplota: | -45-120 °C |
| Produktová řada: | FIPLOCK FPAF |