Katalogový list č. ELKAOS1979061
| Název: | Paralelně drážkovaná ochranná hadice FIPLOCK FPAF 95/91.3X106.0 BK 10M 61803918 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1979061 |
| EAN: | 3563125585731 |
| Kód dodavatele: | 61803918 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Barva: | černá |
| Vnější průměr: | 106 mm |
| Poloměr ohybu (pevně): | 170 mm |
| Uzavíratelné (dvoudílné): | ne |
| Olejiodolné: | ano |
| Pracovní teplota: | -45-120 °C |
| Produktová řada: | FIPLOCK FPAF |