Katalogový list č. ELKAOS1979060
| Název: | Paralelně drážkovaná ochranná hadice FIPLOCK FPAF 70/67.2X79.6 BK 25M 61803917 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1979060 |
| EAN: | 3428608359226 |
| Kód dodavatele: | 61803917 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Barva: | černá |
| Poloměr ohybu (pevně): | 130 mm |
| Vnější průměr: | 79,6 mm |
| Uzavíratelné (dvoudílné): | ne |
| Olejiodolné: | ano |
| Pracovní teplota: | -45-120 °C |
| Produktová řada: | FIPLOCK FPAF |