Katalogový list č. ELKAOS1979059
| Název: | Paralelně drážkovaná ochranná hadice FIPLOCK FPAF 56/56.3X67.2 BK 25M 61803916 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1979059 |
| EAN: | 3694787502757 |
| Kód dodavatele: | 61803916 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Barva: | černá |
| Poloměr ohybu (pevně): | 100 mm |
| Uzavíratelné (dvoudílné): | ne |
| Vnější průměr: | 67,2 mm |
| Olejiodolné: | ano |
| Pracovní teplota: | -45-120 °C |
| Produktová řada: | FIPLOCK FPAF |