Katalogový list č. ELKAOS1979057
| Název: | Paralelně drážkovaná ochranná hadice FIPLOCK FPAF 36/35.8X42.2 BK 25M 61803914 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1979057 |
| EAN: | 3064725923492 |
| Kód dodavatele: | 61803914 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Barva: | černá |
| Vnější průměr: | 42,2 mm |
| Poloměr ohybu (pevně): | 55 mm |
| Uzavíratelné (dvoudílné): | ne |
| Olejiodolné: | ano |
| Pracovní teplota: | -45-120 °C |
| Produktová řada: | FIPLOCK FPAF |