Katalogový list č. ELKAOS1979055
| Název: | Paralelně drážkovaná ochranná hadice FIPLOCK FPAF 23/22.0X28.4 BK 50M 61803912 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1979055 |
| EAN: | 3489009086173 |
| Kód dodavatele: | 61803912 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Barva: | černá |
| Poloměr ohybu (pevně): | 40 mm |
| Vnější průměr: | 28,4 mm |
| Uzavíratelné (dvoudílné): | ne |
| Olejiodolné: | ano |
| Pracovní teplota: | -45-120 °C |
| Produktová řada: | FIPLOCK FPAF |