Katalogový list č. ELKAOS1978852
| Název: | Ochranná hadice s jednoduše falcovým profilem SILVYN AS 19/16X19 50M 61802110 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1978852 |
| EAN: | 3397747179685 |
| Kód dodavatele: | 61802110 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Vnější průměr: | 19 mm |
| Poloměr ohybu (pevně): | 35 mm |
| Produktová řada: | SILVYN AS |
| Pracovní teplota: | -50-250 °C |
| Hmotnost: | 141,1 kg/m |