Katalogový list č. ELKAOS1978663
| Název: | Ochranná hadice s dvojitým falcovým profilem SILVYN UI 511 2'' 51.6X55.7 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1978663 |
| EAN: | 3260126643513 |
| Kód dodavatele: | 61799822 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Poloměr ohybu (pevně): | 285 mm |
| Produktová řada: | SILVYN UI 511 |
| Pracovní teplota: | -100-600 °C |
| Vnější průměr: | 55,7 mm |
| Hmotnost: | 1070 kg/m |