Katalogový list č. ELKAOS1978266
| Název: | Ochranná hadice s plastovou spirálou SILVYN EL SMOOTH 12.0X17.8 GY 30M 61747371 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1978266 |
| EAN: | 3745356316869 |
| Kód dodavatele: | 61747371 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Barva: | šedá |
| Stupeň krytí (IP): | IP68 |
| Materiál: | PVC |
| Poloměr ohybu (pevně): | 50 mm |
| Jmenovitý průměr: | 12 mm |
| Velikost v palcích: | jiné |
| Produktová řada: | SILVYN EL |
| Vnější průměr: | 17,8 mm |
| Pracovní teplota: | -5-70 °C |