Katalogový list č. ELKAOS1978259
| Název: | Paralelně drážkovaná ochranná hadice SILVYN RILL PA6 54/48X54.5 GY 25M 61747000 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1978259 |
| EAN: | 3318130754074 |
| Kód dodavatele: | 61747000 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Barva: | šedá |
| Vnější průměr: | 54,5 mm |
| Poloměr ohybu (pevně): | 100 mm |
| Olejiodolné: | ano |
| Produktová řada: | SILVYN RILL PA6 |
| Pracovní teplota: | -40-115 °C |