Katalogový list č. ELKAOS1978255
| Název: | Paralelně drážkovaná ochranná hadice SILVYN RILL PA6 34/29X34.5 GY 25M 61746980 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1978255 |
| EAN: | 3440724297640 |
| Kód dodavatele: | 61746980 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Barva: | šedá |
| Vnější průměr: | 34,5 mm |
| Poloměr ohybu (pevně): | 65 mm |
| Olejiodolné: | ano |
| Produktová řada: | SILVYN RILL PA6 |
| Pracovní teplota: | -40-115 °C |