Katalogový list č. ELKAOS1977776
| Název: | Smršťovací hadice SHRINKING TUBE HOTY 4 LAPP 61716760 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1977776 |
| EAN: | 3541749849026 |
| Kód dodavatele: | 61716760 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Barva: | černá |
| Délka: | 100 m |
| Transparentní: | ne |
| Míra smrštění: | 2:1 |
| Průměr po smrštění: | 4 mm |
| Průměr před smrštěním: | 7 mm |
| UL schválení: | ne |