Katalogový list č. ELKAOS1977670
| Název: | Kovová ochranná hadice s pláštěm SILVYN OR 1 1/2'' 40.3X47.8 BK 15M 61712890 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1977670 |
| EAN: | 3485077552008 |
| Kód dodavatele: | 61712890 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP67 |
| Poloměr ohybu (pevně): | 200 mm |
| Produktová řada: | SILVYN OR |
| Vnější průměr: | 47,8 mm |
| Jmenovitý průměr: | 40,3 mm |
| Pracovní teplota: | -15-100 °C |
| Hmotnost: | 1640 kg/m |