Katalogový list č. ELKAOS1977669
| Název: | Kovová ochranná hadice s pláštěm SILVYN OR 1 1/4'' 35.1X41.8 BK 30M 61712880 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1977669 |
| EAN: | 3556252952767 |
| Kód dodavatele: | 61712880 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP67 |
| Poloměr ohybu (pevně): | 150 mm |
| Produktová řada: | SILVYN OR |
| Vnější průměr: | 41,8 mm |
| Jmenovitý průměr: | 35,1 mm |
| Pracovní teplota: | -15-100 °C |
| Hmotnost: | 1180 kg/m |