Katalogový list č. ELKAOS1977666
| Název: | Kovová ochranná hadice s pláštěm SILVYN OR 1/2'' 16.0X21.1 BK 60M LAPP 61712850 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1977666 |
| EAN: | 3011577633659 |
| Kód dodavatele: | 61712850 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP67 |
| Poloměr ohybu (pevně): | 75 mm |
| Vnější průměr: | 21,1 mm |
| Jmenovitý průměr: | 16 mm |
| Produktová řada: | SILVYN OR |
| Hmotnost: | 400 kg/m |
| Pracovní teplota: | -15-100 °C |