Katalogový list č. ELKAOS1977663
| Název: | Kovová ochranná hadice s pláštěm SILVYN EF 2'' 51.6X59.9 GY 15M LAPP 61712530 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1977663 |
| EAN: | 3056258398779 |
| Kód dodavatele: | 61712530 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Poloměr ohybu (pevně): | 210 mm |
| Produktová řada: | SILVYN EF |
| Pracovní teplota: | -25-70 °C |
| Vnější průměr: | 59,9 mm |
| Jmenovitý průměr: | 51,6 mm |
| Hmotnost: | 2230 kg/m |