Katalogový list č. ELKAOS1977662
| Název: | Kovová ochranná hadice s pláštěm SILVYN EF 1 1/2'' 40.3X47.8 GY 15M 61712520 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1977662 |
| EAN: | 3288420599022 |
| Kód dodavatele: | 61712520 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Poloměr ohybu (pevně): | 165 mm |
| Produktová řada: | SILVYN EF |
| Pracovní teplota: | -25-70 °C |
| Vnější průměr: | 47,8 mm |
| Jmenovitý průměr: | 40,3 mm |
| Hmotnost: | 1650 kg/m |