Katalogový list č. ELKAOS1977661
| Název: | Kovová ochranná hadice s pláštěm SILVYN EF 1 1/4'' 35.1X41.8 GY 30M 61712510 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1977661 |
| EAN: | 3719514018407 |
| Kód dodavatele: | 61712510 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Poloměr ohybu (pevně): | 135 mm |
| Produktová řada: | SILVYN EF |
| Pracovní teplota: | -25-70 °C |
| Vnější průměr: | 41,8 mm |
| Jmenovitý průměr: | 35,1 mm |
| Hmotnost: | 1130 kg/m |