Katalogový list č. ELKAOS1977660
| Název: | Kovová ochranná hadice s pláštěm SILVYN EF 1'' 26.5X33.1 GY 30M LAPP 61712500 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1977660 |
| EAN: | 3271064204964 |
| Kód dodavatele: | 61712500 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Poloměr ohybu (pevně): | 120 mm |
| Jmenovitý průměr: | 26,5 mm |
| Produktová řada: | SILVYN EF |
| Pracovní teplota: | -25-70 °C |
| Vnější průměr: | 33,1 mm |
| Hmotnost: | 750 kg/m |