Katalogový list č. ELKAOS1977120
| Název: | Kovová ochranná hadice s pláštěm SILVYN FG 1 1/4" 35.1X41.8 BU 15M LAPP 55503290 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1977120 |
| EAN: | 3371044844637 |
| Kód dodavatele: | 55503290 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Poloměr ohybu (pevně): | 135 mm |
| Pracovní teplota: | -20-60 °C |
| Produktová řada: | SILVYN FG |
| Vnější průměr: | 41,8 mm |
| Jmenovitý průměr: | 35,1 mm |
| Hmotnost: | 1100 kg/m |