Katalogový list č. ELKAOS1977118
| Název: | Kovová ochranná hadice s pláštěm SILVYN FG 3/4" 21.0X26.4 BU 30M LAPP 55503288 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1977118 |
| EAN: | 3155364328509 |
| Kód dodavatele: | 55503288 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Poloměr ohybu (pevně): | 90 mm |
| Vnější průměr: | 26,4 mm |
| Jmenovitý průměr: | 21 mm |
| Pracovní teplota: | -20-60 °C |
| Produktová řada: | SILVYN FG |
| Hmotnost: | 600 kg/m |