Katalogový list č. ELKAOS1977115
| Název: | Kovová ochranná hadice s pláštěm SILVYN FG 2" 51.6X59.9 WH 15M LAPP 55503285 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1977115 |
| EAN: | 3402401716073 |
| Kód dodavatele: | 55503285 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Poloměr ohybu (pevně): | 210 mm |
| Pracovní teplota: | -20-60 °C |
| Produktová řada: | SILVYN FG |
| Hmotnost: | 1500 kg/m |
| Vnější průměr: | 59,9 mm |
| Jmenovitý průměr: | 51,6 mm |