Katalogový list č. ELKAOS1977112
| Název: | Kovová ochranná hadice s pláštěm SILVYN FG 1" 26.5X33.1 WH 30M LAPP 55503282 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1977112 |
| EAN: | 3585386894070 |
| Kód dodavatele: | 55503282 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Poloměr ohybu (pevně): | 120 mm |
| Jmenovitý průměr: | 26,5 mm |
| Pracovní teplota: | -20-60 °C |
| Produktová řada: | SILVYN FG |
| Vnější průměr: | 33,1 mm |
| Hmotnost: | 800 kg/m |