Katalogový list č. ELKAOS1966671
| Název: | Jednožilový vodič X00V3-D COPPER EARTHING CABLE 1X16 TRNSP LAPP 4571110 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1966671 |
| EAN: | 3618518751771 |
| Kód dodavatele: | 4571110 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Materiál vodiče: | měď |
| Počet žil: | 1 |
| Olejiodolné.: | ne |
| Materiál vnějšího pláště: | PVC |
| Jmenovitý průřez vodiče: | 16 mm2 |
| Třída hořící kapky: | bez |
| Třída reakce na oheň: | bez |
| Třída tvorby kouře: | bez |
| Třída kyselosti: | bez |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Vnější průměr cca: | 8,1 mm |
| Geometrie kabelu: | kruh |
| Povrch vodiče: | holé |
| Bez halogenů EN IEC 60754-2: | ne |
| Nízká kouřivost (IEC 61034-2): | ne |
| Zpomalovač hoření IEC 60332-1-2: | ne |
| Bez halogenů EN IEC 60754-1: | ne |
| Specifikace vnějšího pláště: | jiné |
| Barva vnějšího pláště: | jiné |
| Zpomalovač hoření IEC 60332-3-21 (Kat A F/R): | ne |
| Identifikace jádra HD 308 S2: | ne |
| Integrita obvodu: | ne |
| Produktová řada: | X00V3-D COPPER EARTH |
| Integrita obvodu BS 6387 CWZ: | ne |
| Integrita obvodu BS 8434-2: | ne |
| Hmotnost: | 170 kg/km |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -25-55 °C |