Katalogový list č. ELKAOS1965994
| Název: | Připojovací kabel NSHXAFÖ 1,8/3kV 1X95 BK LAPP 3022683 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1965994 |
| EAN: | 3402187156193 |
| Kód dodavatele: | 3022683 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Materiál vodiče: | měď |
| Počet žil: | 1 |
| Stínění: | ne |
| Třída vodiče: | Třída 5 = flexibilní |
| Olejiodolné.: | ne |
| Jmenovitý průřez vodiče: | 95 mm2 |
| Třída reakce na oheň: | Eca |
| Povrch vodiče: | pocínované |
| Izolace žíly: | guma |
| Třída hořící kapky: | bez |
| Třída tvorby kouře: | bez |
| Třída kyselosti: | bez |
| Napětí U: | 3 kV |
| Napětí U0: | 1,8 kV |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Geometrie kabelu: | kruh |
| Bez halogenů EN IEC 60754-2: | ne |
| Nízká kouřivost (IEC 61034-2): | ne |
| Zpomalovač hoření IEC 60332-1-2: | ano |
| Bez halogenů EN IEC 60754-1: | ne |
| Specifikace izolace žíly: | jiné |
| Zpomalovač hoření IEC 60332-3-21 (Kat A F/R): | ne |
| Identifikace jádra HD 308 S2: | ne |
| Integrita obvodu: | ne |
| Produktová řada: | NSHXAFÖ |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -25-70 °C |
| Přípustná teplota, pevně: | -40-90 °C |
| Integrita obvodu BS 6387 CWZ: | ne |
| Integrita obvodu BS 8434-2: | ne |
| Hmotnost: | 1190 kg/km |