Katalogový list č. ELKAOS1965160
| Název: | Připojovací kabel NSSHÖU-J 12G2,5 LAPP 1600544 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1965160 |
| EAN: | 3467689797824 |
| Kód dodavatele: | 1600544 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovitý průřez vodiče: | 2,5 mm2 |
| Materiál vodiče: | měď |
| Stínění: | ne |
| Třída vodiče: | Třída 5 = flexibilní |
| Olejiodolné.: | ne |
| Počet žil: | 12 |
| Materiál vnějšího pláště: | guma |
| Povrch vodiče: | pocínované |
| Značení žily: | čísla |
| Izolace žíly: | guma |
| Třída reakce na oheň: | bez |
| Třída kyselosti: | bez |
| S ochranným vodičem: | ano |
| Geometrie kabelu: | kruh |
| Bez halogenů EN IEC 60754-2: | ne |
| Stínění nad svazkem: | bez |
| Stínění nad spleteným prvkem: | bez |
| Barva vnějšího pláště: | žlutá |
| Nízká kouřivost (IEC 61034-2): | ne |
| Zpomalovač hoření IEC 60332-1-2: | ano |
| Bez halogenů EN IEC 60754-1: | ne |
| Specifikace izolace žíly: | jiné |
| Specifikace vnějšího pláště: | jiné |
| Zpomalovač hoření IEC 60332-3-21 (Kat A F/R): | ne |
| Napětí U: | 1 kV |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -25-80 °C |
| Napětí U0: | 0,6 kV |
| Identifikace jádra HD 308 S2: | ne |
| Produktová řada: | NSSHÖU-J |
| Přípustná teplota, pevně: | -40-90 °C |
| Hmotnost: | 860 kg/km |